фарфоровий завод в

Перейти к контенту

Главное меню:

Интересное
фарфоровий завод в, Довбышевский фарфоровый завод - Фарфор из Довбыша , Полонський порцеляновий завод — Вікіпедія, Барановский фарфоровый завод — Википедия, Довбышевский фарфоровый завод: периоды развития, клейма , "ПОЛОНСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД" - 05502829 - Opendatabot, Дульовський фарфоровий завод - це Що таке Дульовський , .
Основну долю продукції заводу складала продукція масового виробництва, якій характерна округла проста за силуетом форма. Вона воготовлялась механізованим способом, технологічна у виробництві, зручна у користуванні та дешева і доступна кожному покупцю. Оформлялись такі вироби за допомогою аерографа, штампа, деколі та ручного розпису. В орнаментальних мотивах переважають яскраві, соковиті кольори. До цієї групи відноситься чайний сервіз «Романс» (автор форми В. О. Богач), подарункова чащка з блюдцем «Любава», кухлі різної місткості, піали. Для таких виробів, як чайні сервізи «Наталка», «Казка» (К. І. Гапонюк), кавові сервізи «Сувенір» (В. І. Овчаренко), «Світлячок» (Т. С. Потравна), «Лілея» (В. О. Богач) характерна ускладненість форм та декору, що значно підвищила їх художній рівень. Ці вироби виготовляли способом лиття і оформлялись ручним розписом. Високохудожні малюнки для цих виробів створювали художники З. В. Олексенко, В. І. Щербань, А. І. Кордас, Т. І. Старченко., В 1922 г завод переименовался в Мархлевский вслед за переименованием Довбиша в г. Мархлевск (в честь польского революционера). В 1930-х годах, завод носил имя польского революционера Феликса Кона., Такому оновленню завод завдячує сподвижницькій діяльності П. М. Іванченка, призначеного на той час директором. У 1975 р. завод досягнув рівня випуску в 35 млн штук виробів на рік..
Барановский фарфоровый завод (укр. Баранівський фарфоровий завод) — прекратившее производственную деятельность промышленное предприятие в городе Барановка Житомирской области., Последним из них был Р. И. Рихтер. К началу Первой мировой завод с двумястами рабочими выпускал товара на 100 000 рублей. После революционных событий, в 1922 году завод был национализирован., ТОВ "БАРАНІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД" ВАТ"САЛЮТ" Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна , якщо інше не зазначено на відповідній сторінці., Ім. газети "Правда", одне з найбільших в СРСР підприємств по виготовленню побутового і художнього фарфору. Заснований Т. Я. Кузнєцовим в 1832 в пустки Дульово (з 1937 місто Ликино-Дулево , , .
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню